Обійми Дощу

Виступ: 17 квітня, клуб "Барви"

Написав Володимир 14 April, 04:04 в категорії , отримано 8 коментарів.

17 квітня виступаємо у легендарному клубі “Барви” (знову на конкурсній основі) разом з Іншим Небом та Тотторо. Початок о 19:00, починаємо перші, вхід – 25 грн.

Доречі, Інше Небо – вкрай чудовий гурт, рекомендуємо. :)

Коментарі

 1. Діма
  21 April, 22:01 #

  жахливо, я пропустив цей концерт(
  Люди чого ви такі байдужі??? Що немає серед нас людей які цінують дійсно змістовну, гарну, сильну, рідну музику??? Чому нема зовсім коментів і.т.п.
  Коли я перший раз почув Обійми дощу то думав що в неї величезна кількісь фанів, але як попав на сайт здивувався, тільки одиниці які цінуюь справжню музику.
  Прикро…

 2. Володимир
  21 April, 22:18 #

  Дякуємо. :)

  Людей, які цінують таку музику, достатньо, тільки більшість з них про нас ще не знає. :) Але кожен з вас може нам із цим допомогти.

  З іншого боку ми самі ще не досить готові до великої аудиторії – спершу треба отримати достатній досвід концертних виступів (ще тільки починаємо) та створити повноформатний альбом із записом у студії. І те й інше плануємо здобути впродовж цього та наступного років.

 3. Rana
  22 April, 12:01 #

  Ми не байдужі. Просто так сталося, що про свої враженя від музики ми можемо висловити в особистому спілкуванні, а не через сайт =)

 4. Діма
  22 April, 21:54 #

  Хлопці, бажаю тільки успіху, я дизайнер і працюю в професійній студії, треба допомога, звертайтесь, залюбки допоможу і не треба ніяких винагород, мені достатньо вашої музики і розуміння що ще існують справдні романтики і просто чудові люди які поділяють зі мною своє свтобачення. Дякую

 5. Patriot
  23 April, 12:21 #

  Я теж хочу допомогти!!! Але не знаю, чим….

 6. Володимир
  24 April, 00:36 #

  Наприклад, розповідати про нас друзям. :) Хоча ви й так це напевно робите. Приходити на концерти. Залишати відгуки. Тільки це нам вже дуже допомогає.

 7. Patriot
  27 April, 10:00 #

  Христос воскрес!!! Всім світлого Великодня!:)

 8. IVAN_POMIDOROV
  28 April, 09:13 #

  Воістину воскрес!!!

Коментарі

Форма коментарю
(Довідка по Textile)