Обійми Дощу

Відео-анонс дебютного альбому "Елегія"

Написав Володимир 26 August, 05:44 в категорії , отримано 10 коментарів.

Дебютний альбом гурту Обійми Дощу “Елегія” буде доступний у мережі інтернет з 29 серпня на цьому сайті. Ознайомитись з уривками композицій можна на наступному відео:

Коментарі

 1. Сергей
  26 August, 16:56 #

  Леша,у моей сотрудницы Наташи аж дрожь по телу пошла при прослушке и просмотре клипа- понравилось.Так , что не зря старался.

 2. Андрій
  27 August, 23:06 #

  Обійми дощу, чекаю з нетерпінням на ваш альбом. І багато моїх друзів теж чекають. І багато їх друзів теж чекають… Успіхів вам і дякую за чудову музику! :)

 3. Стас
  1 September, 03:10 #

  ЭТО ШИКАРНО!

 4. Edenbeast
  5 September, 17:09 #

  Ребята, это что-то ПОТРЯСАЮЩЕЕ !!! Творите в том же духе, и у вас будет успех!!! Я, в свою очередь, уже ВАШ ПРЕДАННЫЙ ПОКЛОННИК!!! Спасибо за чудесную музыку! Всем рекомендую!!!

 5. obzen
  26 September, 03:08 #

  вы надежда нашей музыки

 6. Юлька
  30 September, 15:47 #

  спасибо, что вы есть:)

 7. Микола
  2 November, 13:05 #

  Дякую вам за ваш альбом скачав його!!!подобаются всі ваші пісні,успіхів вам та творчої наснаги!!!

 8. jasya
  21 April, 18:39 #

  стріла посилання на Ваш сайт у френд-стрічці. непоганоя як на дебют, – прекрасна музика, непопсові слова,холоша якість звуку та виконання, але…на цьому все хороше закінчується.рєбяти, змініть соліста або на жіночий вокал(буде щось на кшталт Lacrimosa) або на яскравіший чоловічий!, бо зовсім не в.яжеться з саундом.той, що наявний, не вдастся “підтягнути” – він або є, або нема.
  щасти вам. так тримати!

 9. jasya
  21 April, 18:40 #

  стріла посилання на Ваш сайт у френд-стрічці. непогано як на дебют, – прекрасна музика, непопсові слова,холоша якість звуку та виконання, але…на цьому все хороше закінчується.рєбяти, змініть соліста або на жіночий вокал(буде щось на кшталт Lacrimosa) або на яскравіший чоловічий!, бо зовсім не в.яжеться з саундом.той, що наявний, не вдастся “підтягнути” – він або є, або нема.
  щасти вам. так тримати!

 10. Володимир
  21 April, 19:43 #

  Краще вже вам буде змінити сприйняття музики, якщо воно не в‘яжеться з нашим вокалом. :)

Коментарі

Форма коментарю
(Довідка по Textile)