Обійми Дощу представляють пісню “Разом” — другий синґл з монументального альбому “Сон”, що побачить світ 17-го листопада 2017-го року. Це світла та ніжна пісня про те, що людям властиво боятися власного щастя, утримувати почуття у собі, як у клітці, та іноді не вистачає лише одного маленького кроку до близької людини, щоб віднайти себе.
Пісня “Разом” — незмінна частина концертів гурту вже протягом 10 років, але тільки зараз вона нарешті набула свого фінального студійного звучання у супроводі чарівного струнного квартету та заграла новими фарбами в майстерних руках британського саунд-продюсера та музиканта Брюса Сурда. Мастерінг проведено колегою Брюса по гурту The Pineapple Thief, Стівом Кітчем, на студії Audiomaster.
Автор музики й тексту — Володимир Агафонкін. Аранжування — Обійми Дощу. Фото на фоні — Кароліна Грабовська.
Клікніть на аватарку, щоб дізнатися більше про виконавців та запис. І обов'язково слідкуйте за новинами на нашій Facebook-сторінці!
iTunes | Google Play | YouTube | SoundCloud
Фронтмен гурту, Володимир, у світі більше відомий як програміст, роботу якого бачать кожен день мільйони людей. Але чим тільки не займешся, щоб дозволити собі в Україні грати неформатну музику, маючи сім’ю з двома дівчатами-близнятами!
Володимир на цій пісні є автором музики, тексту та струних аранжувань (попри те, що абсолютно не розуміє нотний запис), співає та грає на акустичній гітари, а також запрограмував цю сторінку.
Вокал записано на студії LipkyZvukozapys звукорежисером Вадимом Лазаревим (що також грає та співає в одному з наших улюблених гуртів, 5VYMIR). Акустичні гітари записані на студії JustStudio під керівництвом звукорежисера Івана Лубяного. В записі цієї пісні використовуються дві прекрасні гітари — сучасна Martin GPCPA1 та вінтажна гітара Gibson J-200 73-го року.
На цій пісні, як і на всьому альбомі “Сон”, звучить чудовий вокал талановитої співачки, викладача вокалу та другу гурту Олі Скрипової.
Оля починала свою музичну кар’єру з джазового акапельного колективу, потім пірнула в андерграудну метал-сцену в якості вокалістки прог-металевого гурту Marvel, а зараз є співзасновником вокальної школи Singwell Studio. Не зважаючи на те, що Оля є спеціалістом з рок-вокалу, їй дістались для запису найбільш ніжні і тендітні пісні альбому.
Цікаво, що після оліних уроків для вокаліста гурту Володимира Обійми Дощу почали отримувати коментарі, що в гурті нібито змінився вокаліст.
Олін вокал записаний на студії LipkyZvukozapys звукорежисером та музикантом Вадимом Лазаревим (5VYMIR).
Ярослав приєднався до гурту передостаннім та дебютував у складі Обіймів у 2012-му році, коли лише після двох репетицій мав відіграти по годинному сету складної музики у Києві та Дніпрі. Його музичний шлях включає до себе безліч жанрів та стилів: від кавер-гуртів до симфонічних оркестрів, від джаз-бендів до power-metal-формацій. Наразі Ярослав грає не тільки в Обіймах, а й ще в трьох проектах та працює сесійно. Але, за його словами, Обійми Дощу були і залишаються найулюбленішими, адже саме заради них він після року за кордоном покинув своє італійське життя, повне пармезану, вина та оливкової олії.
Барабани не лише для пісні, а й для всього альбому були записані на студії Different Sound під керівництвом Віталія Кандиби. Незвичним підходом до запису став вибір приміщення, а саме — велика актова зала місцевого вчилища. Саме вона дозволила створити те звучання, якого ми прагнули.
Басиста Миколу раніше, за зовнішній вигляд і світлу та добру натуру, часто плутали з Ісусом. Дійшло до того, що деякі віряни навіть почали совати йому гроші в руки. Тепер вже плутають менше (відсутність довгого волосся зробила свою справу), але “німб” над головою все одно іноді з’являється.
Микола разом з фронтменом гурту Володимиром — єдині учасники Обіймів, які не мають жодної музичної освіти. Купивши в 19 років зі своєї першої зарплатні бас-гітару, освоївши цілу низку музичних інструментів і погравши в багатьох різнопланових київських колективах, Микола досі не може розлучитися з музикою та своїм першим гуртом — Обіймами Дощу.
Партія бас-гітари записана на студії JustStudio під керівництвом Артема Бондаренко (Оргия Праведников). Для запису було використано Fender American Standard Jazz Bass V, 6 мікрофонів, басовий та додатковий гітарний стеки.
Гітарист Олексій є справжнім ветераном Обіймів Дощу, адже гурт зароджувався саме як дует Олексія і Володимира, а його гітара звучить у найперших демо-записах колективу.
Його собака Чаббі веде власний Інстаграм і іноді навіть коментує фото нашого гурту, але Олексій свій вплив на музичний смак улюбленого тер’єра категорично заперечує.
Партії електрогітари записані на студії JustStudio під керівництвом звукорежисера Івана Лубяного та Олексія Буркова (Оргия Праведников). Для запису цієї пісні було використано 4 електрогітари (Gretsch Country Club 1957, Fender Coronado 1967, Fender Stratocaster 1990 та Fender Telecaster 60th Diamond Anniversary) і ціла низка гітарних підсилювачів і кабінетів (Bogner, Rivera, Marshall, Messa).
Клавішник гурту Євген приєднався до колективу останнім, і це не дивно, бо в момент, коли Обійми Дощу випустили свій дебютний альбом, йому було 12 років. Тож довелось трохи подорослішати, здобути освіту у Чернігівському музичному коледжі за фахом “Естрадне фортепіано” та продовжити вчитись у НМАУ ім. П. І. Чайковського на композиторському факультеті.
Євген — єдиний учасник колективу, якому екзаменаційні сесії являються не вночі у найстрашніших жахах, а наяву серед білого дня. Ще він полюбляє грати кавери та власні композиції для YouTube.
Партії клавішних були записані на домашній студії гурту під керівництвом Миколи Кривоноса. В якості інструмента використаний Clavia Nord Stage 2.
Прекрасна альтистка Олена є де-факто “магістром” музичної справи, найбільш професійним музикантом в колективі. Маючи в своєму репертуарі вищу музичну освіту, чарівний альтовий звук, досвід роботи в багатьох вітчизняних та зарубіжних оркестрах, а також любов до гарної і небанальної рок-музики, вона вже більше восьми років, ще з часів запису дебютного альбому Обіймів “Елегія”, є незмінним учасником гурту.
Олена, як тендітна квітка, є прикрасою кожного живого виступу Обіймів Дощу. Вона любить подорожувати, смачно готувати, фотографувати, малювати і все інше, що полюбляють гарні дівчата. Веде здоровий спосіб життя, присідає зі штангою та ніколи не вживає алкоголю, хоча учасники колективу знають, що це не правда.
Партії альта (як сольно, так і в складі тріо та квартету) записані на студії Bambrafone в ЗвукоЦехе під керівництвом звукорежисера Дениса Ямбора.
Партію віолочелі в складі струнного квартету виконав виконав запрошений музикант Артем Замков.
Артем, як професійний музикант, живе академічною і не дуже музикою, грає в численних оркестрах і камерних колективах. Полюбляє театр не тільки, як глядач, а ще й як автор театрально-музичних постановок. У свій вільний час Артем віддає перевагу приємному спілкуванню з кавою, тому перш ніж запросити його зіграти для вас, обов’язково організуйте для нього приємні посиденьки з ароматною чашкою Арабіки або Робусти.
Партії струнного квартету записані на студії Bambrafone в ЗвукоЦехе під керівництвом звукорежисера Дениса Ямбора. Струнні аранжування були написані фронтменом гурту Володимиром Агафонкіним.
Партію першої скрипки в складі струнного квартету, тріо та скрипічного дуету виконала запрошений музикант Анастасія Шипак.
Настя грає в симфонічному оркестрі Національної опери України. Разом з другою скрипкою, Кирилом, Настя складає не тільки чудовий струнний дует, але й щасливу подружню пару.
Струнні записані на студії Bambrafone в ЗвукоЦехе під керівництвом звукорежисера Дениса Ямбора. Струнні аранжування були написані фронтменом гурту Володимиром Агафонкіним.
Партію другої скрипки в складі струнного квартету, тріо та скрипічного дуету виконав запрошений музикант Кирило Бондар.
Кирило дуже полюбляє футбол та грає в Національному ансамблі футболістів солістів «Київська камерата». Разом з першою скрипкою, Настєю, Кирило складає не тільки чудовий струнний дует, але й щасливу подружню пару (і як справжній чоловік, поступився місцем першої скрипки дружині).
Струнні записані на студії Bambrafone в ЗвукоЦехе під керівництвом звукорежисера Дениса Ямбора. Струнні аранжування були написані фронтменом гурту Володимиром Агафонкіним.