Представляємо вам пісню-подорож «Крила» — перший синґл з другого альбому гурту Обійми Дощу «Сон», випущеного 17 листопада 2017 року. Це пісня про те, що треба відкинути страх невідомого і сміливо крокувати вперед, за межі комфорту та рутини, навіть у найважчі моменти життя.

Зведення виконав Брюс Сурд — британьский музикант і саунд-продюсер, лідер гурту The Pineapple Thief, також відомий співпрацею з такими грандами сучасного прогресивного року, як Opeth, Anathema, Katatonia, Riverside, Tesseract та Blackfield. Мастерінг проведено Стівом Кітчем (The Pineapple Thief) на студії Audiomaster.

Автор музики, тексту і даної сторінки — Володимир Агафонкін. Аранжування — Обійми Дощу. Фонове фото з пташками — Samuel Zeller.

Клікніть на доріжку, щоб дізнатися більше про виконавців та запис.

Українська | English

Основну лінію вокалу виконує фронтмен гурту Володимир Агафонкін. Записано на студії LipkyZvukozapys звукорежисером Вадимом Лазаревим (5 Vymir).

Запис основного вокалу на альбом “Сон” починався і закінчувався цією піснею.

Партії чоловічих бек-вокалів виконані фронтменом гурту Володимром Агафонкіним та записані на студії LipkyZvukozapys звукорежисером Вадимом Лазаревим (5 Vymir).

Партії жіночих бек-вокалів виконані чудовою вокалісткою і викладачем вокалу Ольгою Скриповою (ex. Marvel, Singwell Studio) та записані на студії LipkyZvukozapys звукорежисером Вадимом Лазаревим (5 Vymir).

Акустичні гітари були виконані фронтменом гурту Володимиром Агафонкіним та записані на студії JustStudio під керівництвом звукорежисера Івана Лубяного.

В записі цієї пісні використовуються дві прекрасні гітари — Martin GPCPA1 та вінтажна гітара Gibson J-200 73-го року.

Барабанні партії були виконані ударником гурту Ярославом Гладіліним та записані на студії Different Sound під керівництвом звукорежисера Віталія Кандиби.

Запис проходив у великому приміщенні актової зали, і саме з барабанів почалось накоплення матеріалу для альбому “Сон”.

Партія бас-гітари була виконана басистом гурту Миколою Кривоносом та записана на студії JustStudio під керівництвом Артема Бондаренко (Оргия Праведников).

Для запису було використано Rickenbacker 4003 Bass, 6 мікрофонів, басовий та додатковий гітарний стеки.

Партії електрогітари виконані гітаристом гурту Олексієм Катруком та записані на студії JustStudio під керівництвом звукорежисера Івана Лубяного та Олексія Буркова (Оргия Праведников), а також на студії LipkyZvukozapys звукорежисером Вадимом Лазаревим (5 Vymir).

Для запису цієї пісні було використано 4 електрогітари (Gibson LP Custom 1968 та Greco LP 1984, Fender Stratocaster 1990 та Fender Telecaster 60th Diamond Anniversary) і ціла низка гітарних підсилювачів і кабінетів (Bogner, Rivera, Marshall, Messa), а також педаль ефектів FuseFactory від SAZ.

Струнні були записані в двох складах: квартет і тріо на студії Bambrafone в ЗвукоЦехе під керівництвом звукорежисера Денис Ямбора.

Струнні аранжування були написані фронтменом гурту Володимиром Агафонкіним та басистом Миколою Кривоносом.

Партії виконували:

Партії альта були виконані учасницею гурту Оленою Нестеровською та записані на студії Bambrafone в ЗвукоЦехе під керівництвом звукорежисера Денис Ямбора.

Флейта виконана чудовим одеським музикантом Борисом Ходорковським та записана на студії RY Records під керівництвом звукорежисера Ігоря Рабіновича.

Саме флейта була останнім штрихом, записаним для пісні “Крила”, а її партія написана за тиждень до запису.

Для повноцінного оркестрового ефекту були додатково написані партії труб, валторн, тромбонів, кларнетів і гобоїв, запрограмовані за допомогою оркестрових семплів.

Фортепіанна партія була виконана клавішником гурту Євгеном Дубовиком та записана на домашній студії гурту під керівництвом Миколи Кривоноса.

В якості інструмента використаний Nord Stage 2.

Партія перкусії була виконана барабанщиком гурту Ярославом Гладіліним та записана на студії Soundplant Studio під керівництвом звукорежисера Антона Блащука.

Про пісню